.

.

New
9*12cm 30pcs Phnom Penh Црна накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери торба Drawstring

9*12cm 30pcs Phnom Penh Црна накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

DEN 652.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли совети : големини од мерењата прирачник,и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца,бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја,сите да преовладуваат во вид.

Детали

боја:
Црна
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Сомот кеси
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
9*12
Свеж

Избор на клиенти