.

.

New
Накит Складирање Куки Адхезивна Паста Закачалка Рек Украси Екранот Леплива Кука

Накит Складирање Куки Адхезивна Паста Закачалка Рек Украси Екранот Леплива Кука

DEN 125.00
DEN 141.60

Стока
Достапно.

Накит Складирање Куки Адхезивна Паста Закачалка Рек Украси Екранот Леплива Кука Спецификација : Име на Производ : Накит Складирање Куки Адхезивна Паста Закачалка Кука Рек Украси Екранот Леплива Кука Материјал : Пластични Тежина : ±85 грама Боја : Бела,Сина (Како што е прикажано на сликата,бојата избрани) Димензии : Тип 1 : стан.15 х 2 см / 5.9 x 0.79 инчен (Ширина x Висина) Тип 2 : стан.15 cm x 2.8 cm / 5.9 x 1.10 инчен (Ширина x Висина) Тип 3 : стан.15 cm x 2.5 cm / 5.9 x 0.98 инчен (Ширина x Висина) Стил : Адхезивна Паста Occassions : Дневна Количина : 9 компјутери / set Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Леплива Кука само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Лепливи Кука x 1 сет (без мало пакет)

Детали

Бренд Име:
JAVRICK
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
складирање куките
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
85g
Производ Карактеристики:
Адхезивна Паста Закачалка
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти