.

.

New
Трговија на големо 50pcs/многу 10*14cm Природна Боја Памук Торба Корист Drawstring Подарок торба Симпатична Шарм Накит Пакување Торба & Пошта

Трговија на големо 50pcs/многу 10*14cm Природна Боја Памук Торба Корист Drawstring Подарок торба Симпатична Шарм Накит Пакување

DEN 845.00
DEN 1017.60

Стока
Достапно.

За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
Шопинг Процес
За Превозот
1.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .0393 инчен 1 инч=25. Ви благодариме! : ).За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Обетки Хривнија Види Занает Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .51")
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.
10x14cm Памук Торба 017
Објектот Материјали
Памук
Главната Боја
Природна Боја
Објектот Околу Големина
10x14c m (3.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
10x14cm Памук Торба 017
Објектот Должина:
14cm
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Накит Шарм Хривнија Види Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Пакување Екранот Торба
Објектот Дијаметар:
12cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Тежина:
8g
Големина:
10x14cm (3.93x5.51)
боја:
Природен Памук Боја
Материјал:
Памук
Користат за :
Накит Наоди Шарм Прстени Хривнија Сапуни Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Шарм Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Јута Кеса,Пластична Кеса
Свеж

Избор на клиенти