.

.

New
2018 Нови Години Подарок Кутија 12 Компјутери/Многу Големо Браун Сонцето Цвет Kraft Хартија Корист Подарок Кутија/Торба Гроздобер Дизајн Најголемиот Дел Накит Кутија

2018 Нови Години Подарок Кутија 12 Компјутери/Многу Големо Браун Сонцето Цвет Kraft Хартија Корист Подарок Кутија/Торба Гроздобер

DEN 364.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.


Детали

боја:
А2 торба 9x12x5cm, A3 торба 15x20x6cm, A4 торба 21x27x6cm, Б1 кутија 12x12x4cm, Б2 кутија 3x5x22.5cm, Б3 кутија 10x10x3.5, Б4 кутија 8.5x8.5x3.5, Б5 кутија 8x8x6cm, Б6 кутија 5.5x8.7x2.8cm, B7 кутија 5.5х5.5x3.7cm, Б8 box3.5x4.5x17.5cm, А1 торба 13x15x6cm
Големина:
Other
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
5.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Број На Модел На:
B83888
Објектот Висина:
2.8cm
Објектот Тежина:
25g
Објектот Должина:
8.7cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Производ Карактеристики:
Кутија
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти