.

.

New
200pcs/многу 11.4x7.5cm Kraft мода Ѓердан Картичка и обетки Пакување Екранот kraft ознака за pendant Накит екранот

200pcs/многу 11.4x7.5cm Kraft мода Ѓердан Картичка и обетки Пакување Екранот kraft ознака за pendant Накит екранот

DEN 821.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Материјал : 300gsm хартија, картон Големина : 11.4x7.5cm Боја : кафена,црна,бела 1 Lot=200pcs и бесплатен превозот

Детали

боја:
Бела, Црна, Кафеава
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Тежина:
3g
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Објектот Висина:
11.4cm
Објектот Ширина:
7.5cm
Производ Карактеристики:
накит картички
Број На Модел На:
11.4x7.5
Објектот Должина:
11.4cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Свеж

Избор на клиенти