.

.

New
Хартиените Ознаки Квадратен Облик Сребрена рамка Цена Lables одговара Мода Накит Алатки Бесплатен Превозот

Хартиените Ознаки Квадратен Облик Сребрена рамка Цена Lables одговара Мода Накит Алатки Бесплатен Превозот

DEN 252.00
DEN 273.60

Стока
Достапно.

Само треба на слики или примероци.
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.00 /парче
1 влакно Дипломирал Природен Камен Јасно Кварцен Кристал Плоча Парче Лабава Монистра одговара Мода Накит што НИ$ 20.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Muti боја Electroplating Природни Кристал Точка Груба Монистра Титаниум Позлатен Полу Скапоцен Камен Монистра Бесплатен Превозот САД$ 39.00 /многу
парчиња / многу
Дипломирал Виножито Electroplated Кристал Точка Груба Лабава electroplating Монистра 5 насоки /Многу Бесплатен Превозот САД$ 60.00 /парче
Злато боја Синџири Сребро Позлатен Кристал Точка Бисери Ѓердан Мода Жена Накит 5pc по многу US$ 35.00 /парче
.00 /многу
парчиња / многу
Сина Electroplating Природен Камен Кристал Точка Дипломирал Монистра Титаниум Позлатен Полу Скапоцен Камен Монистра Бесплатен Превозот САД$ 58.00 /многу
парчиња / многу
Природни Druzy Аметист Срце Облик Камен Приврзоци DIY Кварцен Кристал Ѓердан Мода Накит што НИ$ 18.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Природен Камен Кристал Точка Pendant Висок квалитет Посебни Единствен Камен за Мода DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот САД$ 12.00 /парче
Микс боја на Стакло, Кристал Точка Куршум форма лабава Монистра одговара мода ѓердан накит одлуки 50pc по многу US$ 26.00 /многу
парчиња / многу
Микс боја Галвански Природен Камен Кристал Точка Камен Приврзоци одговара Мода Накит што НИ$ 39.00 /многу
парчиња / многу
Сина боја Electroplating Кристал Точка Груба Монистра Титаниум Позлатен Полу Скапоцен Камен Монистра Бесплатен Превозот 5 насоки по многу US$ 39.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Должина:
2.2cm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Ширина:
1.2cm
Производ Карактеристики:
хартиените ознаки
Број На Модел На:
хартиените ознаки
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти