.

.

New
SUNYIK Песочник Велигденскиот Остров Статуа,Пенкало Сад Молив Тенџере Рака Врежан Скулптура Figurine

SUNYIK Песочник Велигденскиот Остров Статуа,Пенкало Сад Молив Тенџере Рака Врежан Скулптура Figurine

DEN 1007.52

Стока
Достапно.

Тип : Песочник Велигденскиот Остров Статуа,Пенкало Сад Молив Тенџере Рака Врежан Скулптура Figurine Големина Детали(Приближно) : 132mmx95mmx90mm Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 459 Грам/Pc Материјал : Смола;Песочник Состојба : Нова
ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
9.5cm
Објектот Висина:
13.2cm
Објектот Ширина:
9cm
Број На Модел На:
V
Објектот Тежина:
459g
Производ Карактеристики:
пенкало сад
Големина Детали(Приближно):
132mmx95mmx90mm
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
459 Грам/Pc
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти