.

.

New
Трговија на големо 50pcs 7*9cm Маслиново Боја од Јута Вреќа Мал Подарок Торба Темјан Складирање Лен Бонбони Торба Шарм Накит Пакување Кеси

Трговија на големо 50pcs 7*9cm Маслиново Боја од Јута Вреќа Мал Подарок Торба Темјан Складирање Лен Бонбони Торба Шарм Накит

DEN 539.00
DEN 648.96

Стока
Достапно.


7x9cm од Јута Вреќа 045
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја
Маслиново масло
Објектот Околу Големина
7x9c m (2.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Занает Чај Обетки Прстени Бонбони Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.
50pcs/многу 7x9cm маслиново боја од Јута Вреќа Мали Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Шарм Обетки Накит Пакување Торба Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
4.8g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Прстен Монета Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
7x9cm од Јута Вреќа 045
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Маслиново масло
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Додатоци Шарм Монистра, Обетки Прстени Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати Логото Печатење (bolsas de regalo)
торба стил:
Мали Накит Торба Шарм Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба
Свеж

Избор на клиенти