.

.

New
13*18cm 50pcs Темно Црвена Јута Вреќа Свадба Подарок торба Drawable Накит Торба Корист Бонбони Види Шарм Пакување Торба Пошта

13*18cm 50pcs Темно Црвена Јута Вреќа Свадба Подарок торба Drawable Накит Торба Корист Бонбони Види Шарм Пакување Торба Пошта

DEN 1187.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.

Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Хривнија Види Занает Чај Бонбони Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
15.5cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
14g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Хривнија Види Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
13x18cm од Јута Вреќа 027
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
13x18cm (5.11x7.08)
боја:
темно црвено
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Наоди Шарм Хривнија Види Сапуни Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Бутик Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба
Свеж

Избор на клиенти