.

.

New
Трговија на големо 50pcs Розова Јута Вреќа 13x18cm Свадба Подарок торба Drawable Накит Торба Пошта Корист Бонбони Хривнија Пакување Кеси Лен

Трговија на големо 50pcs Розова Јута Вреќа 13x18cm Свадба Подарок торба Drawable Накит Торба Пошта Корист Бонбони Хривнија Пакување

DEN 1187.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.

Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Шарм Хривнија Види Занает Чај Бонбони Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Ви благодариме! : ).
13x18cm од Јута Вреќа 019
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја
Пинк
Објектот Околу Големина
13x18c m (5. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
15.5cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
14g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Хривнија Види Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
13x18cm од Јута Вреќа 019
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
13x18cm (5.11x7.08)
боја:
Пинк
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Наоди Шарм Хривнија Види Сапуни Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Бутик Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба
Свеж

Избор на клиенти