.

.

New
Hotsale 50pcs/многу 13*18cm Кафе од Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Бонбони Торба Подарок Накит Пакување Кеси

Hotsale 50pcs/многу 13*18cm Кафе од Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Бонбони Торба Подарок Накит Пакување

DEN 1187.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.08")
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Ви благодариме! : ).Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
15.5cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
14g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Шарм Обетки Хривнија Види Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
13x18cm од Јута Вреќа 024
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
13x18cm (5.11x7.08)
боја:
кафе
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Наоди Шарм Хривнија Види Сапуни Бонбони Подарок Пакување
прилагодено лого:
Прифати (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Бутик Торба Свадба Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Вреќи Ние Продаваме:
Organza Торба,Сомот Торба,Памук Торба
Свеж

Избор на клиенти