.

.

New
2017 Мода Памук, Лен Торба 50pcs 10x14cm Drawstring Складирање Кеси Торбичка За Чај Подароци Монистра Накит Пакување H2172

2017 Мода Памук, Лен Торба 50pcs 10x14cm Drawstring Складирање Кеси Торбичка За Чај Подароци Монистра Накит Пакување H2172

DEN 1158.00
DEN 1466.40

Стока
Достапно.

2017 Мода Памук, Лен Торба 50pcs 10x14cm Drawstring Складирање Кеси Торбичка За Чај Подароци Монистра Накит Пакување H2172
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Ве молиме кликнете на сликата за да изберете други модели :
Топла Recommendod
добредојдовте во мојата продавница
Пакување
За Превозот
1.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 2 до 5 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Опис Големина : 10x14cm Шема : Како Слика Материјал : Памук Објект Количина : 50pcs/многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден! 2017 Мода Памук, Лен Торба 50pcs 10x14cm Drawstring Складирање Кеси Торбичка За Чај Подароци Монистра Накит Пакување H2172
.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
10cm
Производ Карактеристики:
Памук Кеси Мали Drawstring
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Број На Модел На:
H2172
Материјал:
Ткаенини
Големина:
10x14cm / 3.93x5.51''
боја:
како Слика
Материјал:
Памук
Количина:
50pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Перници , Постелнина Drawstring Торбичка
Тип:
Памук Торба Drawstring Торба Лен , Памук Торба Торбичка Drawstring Подарок
Повод:
10x14cm Памук Подарок Drawstring Кеси , Накит Подарок Пакување Кеси
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Мали Памук Кеси ,Кеси Лен За Пакување
Обичај:
Обичај Памук Drawstring Кеси , Памук, Чанти Со Лого
Свеж

Избор на клиенти