.

.

New
Бесплатен Превозот 30pcs/многу Црна врвка за околу Види Кутија Wth Перница Плоштад Види Кутија Подарок Кутија, Високо Квалитетна Картонска Кутија

Бесплатен Превозот 30pcs/многу Црна врвка за околу Види Кутија Wth Перница Плоштад Види Кутија Подарок Кутија, Високо Квалитетна

DEN 1721.00
DEN 1811.52

Стока
Достапно.

Бесплатен Превозот 30pcs/многу Црна врвка за околу Види Кутија Wth Перница Плоштад Види Кутија Подарок Кутија, Високо Квалитетна Картонска Кутија
Опис Види Кутии Големина(L*W*H) 9*8.5*6cm Материјал Хартија Кутија/Сомот Перница Боја Црна Нето Тежина 50g(секој) Пакет 30pcs
Можеби ви се допаѓа ова

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Број На Модел На:
ХЛ-1411152
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
8.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти