.

.

New
Висок Квалитет 12pcs Квадратен Облик Сомот Накит кутија Темно Црвена Боја Pendant Пакување Сомот Ѓердан Дисплеј со Црна сунѓерот

Висок Квалитет 12pcs Квадратен Облик Сомот Накит кутија Темно Црвена Боја Pendant Пакување Сомот Ѓердан Дисплеј со Црна сунѓерот

DEN 972.00
DEN 1023.36

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 60 дена.На item(s) Обично 7 до 60 дена пристигнување време на Светот.Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во .Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу.Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.
Ние сме професионални и сигурен Aliexpress продавачот
Ние се грижиме за секоја цел, ние однос на секој клиент како нашиот пријател
Ние испрати вашите пратката во рок од 2 работни дена
Ние гарантираме дека сите наши производи се внимателно проверени пред да ја испратите.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Превозот :
1.Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.Ние ќе брод предмети во рок од 1-3working работни дена од приемот расчисти исплата.
Повратни информации :
1.
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
5.7cm
Бренд Име:
weikende
Производ Карактеристики:
Pendant Earring сомот кутии
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
r0030001
Објектот Должина:
7.7cm
Објектот Висина:
2.7cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Ткаенини
Материјал:
Собираат/Кутија Сомот
Обликот:
квадратен облик
Надворешен Дијаметар Големина:
7.7*5.7*2.7 cm
внатрешен дијаметар големина:
6.7*5.3*1.0 cm
Накит Кутии:
За Денот на Вљубените
Ѓердан Pendant Пакување:
За Велигден ден
боја:
темно црвено
Свеж

Избор на клиенти