.

.

New
Бесплатен Превозот 100pcs/многу Coralline Дизајн на Накит Торба 10x14cm Organza Подарок Торба Корист Накит Пошта Екранот Пакување Кеси

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Coralline Дизајн на Накит Торба 10x14cm Organza Подарок Торба Корист Накит Пошта Екранот Пакување

DEN 470.00
DEN 566.40

Стока
Достапно.

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Ви благодариме! : ).
Шопинг Процес
За Превозот
1.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.4 mm
Објектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Монистра Шарм Обетки Ѓердан Хривнија Бонбони Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
12cm
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Шарм Торба Обетки Пакување Екранот Бонбони Подарок Торба
Објектот Висина:
14cm
Број На Модел На:
10x14cm Organza Торба 235
Големина:
10x14cm (3.93x5.51)
боја:
бела и сина
Материјал:
Organza (Tulle / Чиста / Предиво)
Користат за :
Накит Монистра Шарм Ѓердан Јатчесто Овошје Сапуни Бонбони Подарок Пакување Екранот
Обичај Цел:
Прифати Сопствено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Хривнија Торба Подарок Торба Бонбони Торба Шарм Пакување Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти