.

.

New
500pcs/многу 5x7cm Бела Мала Мини Organza Чиста Подарок Накит Earring Пакување Кеси Drawstring Пошта

500pcs/многу 5x7cm Бела Мала Мини Organza Чиста Подарок Накит Earring Пакување Кеси Drawstring Пошта

DEN 929.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Опис
Објектот Количина
500 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 057
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Белата Боја
Објектот Околу Големина
5x7 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
500pcs/многу 5x7cm Бела Мала Мини Organza Чиста Подарок Накит Earring Пакување Кеси Drawstring Пошта

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
7cm
Број На Модел На:
Organza Торба 057
Големина на:
5x7cm
боја:
Белата боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти