.

.

New
2017 Mordoa Креативни 3 Цилиндар Часовници и Кутии, Преносни Кафеави/Црни Кутии за Накит, Два рачни Часовници + Прстени, Обетки Примите Случај

2017 Mordoa Креативни 3 Цилиндар Часовници и Кутии, Преносни Кафеави/Црни Кутии за Накит, Два рачни Часовници + Прстени, Обетки

DEN 757.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : СТП + flannelette
Боја : како на слика
Количина : 1 Piece
Мерење : 19cm( Исправи Должина ) , 9cm (Ширина)

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
9inch
Бренд Име:
Mordoa
Материјал:
кожа
Објектот Тежина:
260g
Објектот Висина:
19inch
Број На Модел На:
B586
Објектот Ширина:
9inch
Објектот Должина:
19inch
Производ Карактеристики:
Моден
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Свеж

Избор на клиенти