.

.

New
Мала Симпатична Розова Цвет Памук, Лен Торба 10pcs/Многу 10x14cm Drawstring Накит Кеси За Монистра Хривнија Подароци Пакување Кеси

Мала Симпатична Розова Цвет Памук, Лен Торба 10pcs/Многу 10x14cm Drawstring Накит Кеси За Монистра Хривнија Подароци Пакување

DEN 186.00
DEN 206.40

Стока
Достапно.


добредојдовте во мојата продавница
Мала Симпатична Розова Цвет Памук, Лен Торба 10pcs/Многу 10x14cm Drawstring Накит Кеси За Монистра Хривнија Подароци Пакување Кеси
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
10pcs 10x14cm Drawstring Памук Подарок Перница Свадба Накит Пакување Пошта Мали Козметички Подарок Торба.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Памук
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Памук подарок перница
Број На Модел На:
10x14cm Памук Подарок Перница
Предмет Тип:
Божиќ Свадба Drawable Памук Подарок Перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
10x14cm (3.9х5.5)
Материјал:
Памук
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок ,Козметички,зачин,Сушени цвеќиња и сл
боја:
памук боја
Шема:
пинк цвет
Свеж

Избор на клиенти