.

.

New
Жешка Розова Срцето Organza Кеси За Подароци Drawstring Накит Кеси Пошта За Свадба Bolsas Regalo Organza Пошта 200pcs/многу

Жешка Розова Срцето Organza Кеси За Подароци Drawstring Накит Кеси Пошта За Свадба Bolsas Regalo Organza Пошта 200pcs/многу

DEN 518.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.

Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате.Благодарам многу.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
7x9cm (2.54") Мини Organza Кеси Drawstring Пошта Подароци Кеси Свадба Фаворизира Tulle Кеси Прекрасна Срцето Organza 200pcs Бесплатен превозот.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.
Превозот :
1.
Повратни информации :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
0.6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
7x9cm Organza Подарок Перница
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
7cm x9cm (2.75x3.54)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
Жешка Розова
Шема:
Срцето
Свеж

Избор на клиенти