.

.

New
Професионални 200pcs 4x5cm Пластика Хартија Обетки Картичка Уво Studs Носителот на Екранот се Откажам Картички Црна Накит Продавници, црна, кафеава Боја

Професионални 200pcs 4x5cm Пластика Хартија Обетки Картичка Уво Studs Носителот на Екранот се Откажам Картички Црна Накит Продавници,

DEN 635.00
DEN 705.60

Стока
Достапно.

кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Превозот :
1.
добредојдовте во мојата продавница
Професионални 200pcs 4x5cm Пластика Хартија Earring Уво Studs Носителот на Екранот се Откажам Картички Црна Накит Продавници, црна, кафеава Боја
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите Карти со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .Благодарам многу. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
3cm
Број На Модел На:
Накит Earring Пакување Екранот Цена Картички Ознаки
Производ Карактеристики:
хартија earring картички
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Дијаметар:
4cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Тип На Објект:
Накит Обетки Картичка
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина:
3*5cm
Материјал:
Хартија+Пластика
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,Обетки ,Earring Студ Екранот Пакување
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти