.

.

New
Памук Подарок Торба 100pcs/многу 13x18cm Обична боја Бонбони Подароци Накит Пакување Кеси Симпатична Памук Drawstring Подарок Торба Пошта

Памук Подарок Торба 100pcs/многу 13x18cm Обична боја Бонбони Подароци Накит Пакување Кеси Симпатична Памук Drawstring Подарок

DEN 1999.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.

Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.Благодарам многу.
Превозот :
1.

Детали

Големина:
13x18cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Тежина:
14g
Број На Модел На:
13*18cm Памук Подарок Перница
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MISSDEAR
Производ Карактеристики:
Памук подарок перница
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Предмет Тип:
Сомот Подарок Перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
13x18cm (5.1x7)
Материјал:
Памук
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,подарок, итн.
Свеж

Избор на клиенти