.

.

New
10pcs/многу 15x20cm Езеро Сино Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Накит и Козметички Торба за Пакување

10pcs/многу 15x20cm Езеро Сино Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Накит и Козметички Торба за Пакување

DEN 359.00
DEN 398.40

Стока
Достапно.

кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
10pcs Гроздобер Природни Burlap Јута Подарок Бонбони Чанти Свадба Партија Корист Подарок Торбичка Јута Подарок Перница 15x20cm Снабдување.
Повратни информации :
1. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Благодарам многу.
добредојдовте во мојата продавница
10pcs Гроздобер Природни Burlap Јута Подарок Бонбони Чанти Свадба Партија Корист Подарок Торбичка Јута Подарок Перница 15x20cm Снабдување
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .

Детали

боја:
езеро сино
Големина:
15x20cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
Јута подарок перница
Производ Карактеристики:
Јута подарок перница
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Дијаметар:
17cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
17g
Објектот Должина:
20cm
Материјал:
Ткаенини
Тип На Објект:
Јута Торба Торбичка
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
15x20cm (5.97.87 х)
Материјал:
јута
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,бонбони . ореви,подарок ,Козметички итн..
боја:
езеро сино
Свеж

Избор на клиенти