.

.

New
Топла Продажба 100pcslot Мини Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 2.2x2.5cm Транспарентен Пакување Кеси

Топла Продажба 100pcslot Мини Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 2.2x2.5cm Транспарентен Пакување Кеси

DEN 255.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.

кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Опис
Материјал : PE пластичен
Реден Број : 10 0pcs/н т
Дебелина : 0.
добредојдовте во мојата продавница
Топла Продажба 100pcslot Мини Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 2.

Детали

боја:
Бела
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.25g
Објектот Ширина:
2.2cm
Производ Карактеристики:
zip заклучување на пластични кеси
Број На Модел На:
Мини Zip заклучување на пластични кеси
Предмет Тип:
zip заклучување на пластични кеси
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
2.2x2.5cm / 0.86 инчен x 0.98 инчен
Материјал:
ЈП пластика
ОДГОВАРА ЗА:
Апчиња,копчиња,растителни семиња,бисери,мониста,жад додатоци,обетки
боја:
Јасно Бела
Дебелина:
0.2 мм
Свеж

Избор на клиенти