.

.

New
SUNYIK 1LB (460g) Multicolor Lampwork Стакло Падна Камен Чипови Камен Кршен Парчиња Неправилен Облик Камења

SUNYIK 1LB (460g) Multicolor Lampwork Стакло Падна Камен Чипови Камен Кршен Парчиња Неправилен Облик Камења

DEN 719.52

Стока
Достапно.

Тип : Падна Чипови Кршен Камен Исцелување Реики Кристал Накит Одлуки Дома Декорација Големина Детали(Приближно) : 5mm-10мм Количина : 1 Фунти (Околу 460 Грама) Тежина(Приближно) : 1 Фунти Состојба : Нова Гласачко место : Овие камења се без дупка. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. ~Функција : Undrilled,Чипс,Слободна форма,Нерегуларни,Semiprecious,Падна,Лабава,Многу,трговија на Големо Големо,1 Фунта ~Овие мали чипови камења можат да бидат поставени на олтарот или пристигнале во мал придонес сад. Тие исто така се многу корисни во gridding процес и ќе го направи убав прилог за медицина торба. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.
Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Други начини да ги користат овие избрани кеси од чипс би можело да биде посипете ги во вашиот растенија и растителни beddings, ставете го во стаклен сад со tealight, да ги користат во сите видови на занает проекти и повеќе. Ќе добиете слични еден како на сликата.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
без дупка
Број На Модел На:
X
Материјал:
Стакло
Големина Детали(Приближно):
5мм-10мм
Количина:
1 Фунти (Околу 460 Грама)
Тежина(Приближно):
1 Фунти
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти