.

.

New
Трговија на големо 100pcs/многу Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Корист Накит Торба Симпатична Шарм Пакување Кеси Organza Пошта

Трговија на големо 100pcs/многу Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Корист Накит Торба Симпатична Шарм Пакување Кеси

DEN 281.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.

Детали

боја:
кралска сина
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
0.5g
Број На Модел На:
7x9cm organza подарок Пошта
Објектот Ширина:
7cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
9cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Тип На Објект:
organza торба торбичка накит пакување кеси
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,бонбони ,ореви ,шарм ,подарок, итн.
боја:
кралска сина
Свеж

Избор на клиенти