.

.

New
Мали Накит Пакување Кеси 7*9cm Црна Organza Торба Прилично Пошта Со Ѕвезда Месечината Шема Луксузни Свадба Подарок Торба Бесплатен Превозот

Мали Накит Пакување Кеси 7*9cm Црна Organza Торба Прилично Пошта Со Ѕвезда Месечината Шема Луксузни Свадба Подарок Торба Бесплатен

DEN 324.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.
Накит за Подарок Перница 7*9cm Organza Кеси Прилично Пошта Со Ѕвезда & Месечината Моделот Одговара За Луксузни Свадба Подарок Перница Бесплатен Превозот
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
Опис
Објектот Количество 100pcs/многу
Точка Бр. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.
Повратни информации :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
7cm
Број На Модел На:
Organza подарок перница
Производ Карактеристики:
Мали Накит Торба Шарм Торба Ореви Торба Подарок Торба за Пакување торба
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
0.6g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Тип На Објект:
Organza Торба Торбичка
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Can Custom Logo
Големина:
7*9cm (2.75x3.54)
боја:
Црна
Материјал:
organza
Свеж

Избор на клиенти