.

.

New
Памук, Лен Подарок Торба 9x12cm (3.5x4.7) пакет на 100pcs Накит за Подарок Пакување Кеси, за малите нешта Пакување Торбичка Висок Квалитет

Памук, Лен Подарок Торба 9x12cm (3.5x4.7) пакет на 100pcs Накит за Подарок Пакување Кеси, за малите нешта Пакување Торбичка Висок

DEN 1196.00
DEN 1406.40

Стока
Достапно.

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.7") пакет на 100pcs Накит за Подарок Пакување Кеси, за малите нешта Пакување Торбичка Висок Квалитет. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
Памук, Лен Подарок Торба 9x12cm (3. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Детали

Големина:
9x12cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
7g
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
7cm
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MISSDEAR
Производ Карактеристики:
Памук подарок перница
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Број На Модел На:
9*12cm Памук Подарок Перница
Предмет Тип:
Сомот Подарок Перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
9*12cm (3.5x4.7)
Материјал:
Памук
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,подарок ,Прстен,Ѓердан и слично..
Свеж

Избор на клиенти