.

.

New
Пластични Кеси 3x3cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Recelosable Поли Јасно Уво Studs Пакување Кеси 1000pcs трговија на Големо

Пластични Кеси 3x3cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Recelosable Поли Јасно Уво Studs Пакување Кеси 1000pcs трговија

DEN 907.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.Благодарам многу. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
Повратни информации :
1.
Превозот :
1.
добредојдовте во мојата продавница
1000pcs 3x3cm Патент Заклучување Пакување Пакет Пошта Себе Печат Мали Димензии Јасно Resealable Ziplock Пластични Мало Пакување Кеси
Сите Мои Пријател , треба да се даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.18"
Боја : јасно бела
Се користи за : Може да пакет апчиња; копчиња; мали метални делови; мали копчето батеријата; растителни семиња; бисер; прав; кристал монистра; мали jade додатоци; обетки, итн.

Детали

боја:
Јасно Бела
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Производ Карактеристики:
zip заклучување на пластични кеси
Објектот Тежина:
0.25g
Бренд Име:
MISSDEAR
Број На Модел На:
Мини Zip заклучување на пластични кеси
Објектот Должина:
3cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Zip Заклучување Торба Мини Накит Пакување Кеси
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
3x3cm / 1.18 инчен х 1.18 инчен
Материјал:
ЈП пластика
ОДГОВАРА ЗА:
Апчиња,копчиња,растителни семиња,бисери,мониста,жад додатоци,обетки
боја:
Јасно Бела
Дебелина:
0.2 мм
Свеж

Избор на клиенти