.

.

New
гарантира 100pcs/многу Сомот Торбичка сосема нов 7*9cm за cufflinks/обетки/pendant/подарок бесплатен превозот

гарантира 100pcs/многу Сомот Торбичка сосема нов 7*9cm за cufflinks/обетки/pendant/подарок бесплатен превозот

DEN 820.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

99 /многу
5 пара / многу
бесплатен превозот нови пристигнување бакар метал копчето директно фабрика понудата се меша и натпревар трговија на големо камера US$ 9.99 /многу
10 пара / многу
Бесплатен превозот сосема нов 10pairs мажите cufflink анти-оксидација бакар најновите дизајн cufflink кутија за слободни! САД$ 20,00 - US$ 49.тоа не е најдобар начин за решавање на проблемите. Превозот цена : Кликнете'shipping и пакување " јазиче на производот детали страница, и ќе видите испорака detai;s.Ако не задоволство ,ве молиме да контактирате со нас, не додадете лошо повратни информации. И предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.99 /многу
10 пара / многу
Бесплатен превозот сосема нов 10pairs легура cufflinks анти-оксидација бакар најновите дизајн cufflink кутија за слободни! САД$ 20,00 - US$ 49. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивното потекло состојба . Пад на превозот : Ние може да се откажат превозот испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
2). Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Одговорноста за било какви проблеми со превозот и стоки би земјиште точно на нашите рамена
Плаќање
Превозот
Овој објект Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздухопловната
1). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие прилог коста ќе биде пред наддавање/купување.99 /дузина
бесплатен превозот 12pcs сосема нов врвен квалитет пакување на големо и мало голема големина сомот cufflinks кутија US$ 19. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство
Ние имаме повеќе од 2000 различни уникатни дизајни кои сите се во парк, ве молиме изберете да се купи, сите направени од врвен квалитет coppper.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Памук
Објектот Висина:
7cm
Број На Модел На:
Сомот
Бренд Име:
igame
боја:
како фото
Состојба:
Бренд Нови
одговараат за:
cufflinks обетки pendant
Големина:
7*9cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти