.

.

New
2400pcs 3cm Kraft Налепница Labels Ви Благодариме Етикета Налепници Хартија Круг самолепливи Етикети За Запечатување совети/кутија/накит/, торба/картичка

2400pcs 3cm Kraft Налепница Labels Ви Благодариме Етикета Налепници Хартија Круг самолепливи Етикети За Запечатување совети/кутија/накит/,

DEN 922.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.


Материјал : само лепило
Големина : 3x3cm
КОЛИЧИНА : 2400 PCS/Многу
Забелешка : цената само за нашите акции,ако треба прилагодено на вашето лого,треба да додадете дополнителни трошоци.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Ширина:
3cm
Производ Карактеристики:
Самолепливи
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
F-T5200
Свеж

Избор на клиенти