.

.

New
2400pcs рачно изработени Со Љубов Хартија Налепница Labels Kraft љубов самолепливи Етикети налепници DIY Подарок /Торта Запечатување Пакување Labels

2400pcs рачно изработени Со Љубов Хартија Налепница Labels Kraft љубов самолепливи Етикети налепници DIY Подарок /Торта Запечатување

DEN 952.00
DEN 1190.40

Стока
Достапно.


Материјал : само лепило
Големина : 3.5x3.5cm
КОЛИЧИНА : 2400 PCS/Многу
Забелешка : цената само за нашите акции,ако треба прилагодено на вашето лого,треба да додадете дополнителни трошоци.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Ширина:
3.5cm
Производ Карактеристики:
Самолепливи
Објектот Висина:
3.5cm
Број На Модел На:
F-T5200
Свеж

Избор на клиенти