.

.

New
Правоаголникот OPP Cellophane Кеси со Збор, Шарени, 16.2x9.9cm; Еднострано Дебелина: 0.07 mm; околу 95~100pcs/торба

Правоаголникот OPP Cellophane Кеси со Збор, Шарени, 16.2x9.9cm; Еднострано Дебелина: 0.07 mm; околу 95~100pcs/торба

DEN 229.00
DEN 318.24

Стока
Достапно.


Правоаголникот OPP Cellophane Кеси со Збор, Шарени
Големина : за 16.2 cm долги, 9.9 см широк, еднострано дебелина : 0.07 mm; внатрешните мерка : 12.8x9.9cm; околу 95~100pcs/торба.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Број На Модел На:
OPC-I005-06
Објектот Тежина:
123g
Објектот Дијаметар:
0.000inch
Објектот Висина:
0.000inch
Објектот Должина:
6.378inch
Објектот Ширина:
3.898inch
Производ Карактеристики:
Кеси
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Cellophane
боја:
шарени
Употреба:
Кеси
торба големина:
10~20cm
единица:
1bag
Свеж

Избор на клиенти