.

.

New
2 Бои На Кожа Накит Чување На Кутии Козметички Торба Обетки/Прстен/Часовници/Нараквици/Додатоци Кутија Присутни На Плоштадот Подарок Кутија Случај

2 Бои На Кожа Накит Чување На Кутии Козметички Торба Обетки/Прстен/Часовници/Нараквици/Додатоци Кутија Присутни На Плоштадот

DEN 619.20

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Banktransfer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
во рок од 3 дена. Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е сноси купувачот. ИЛИ, можеби
да изберат да имаат замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Детали

Големина:
9x11x5.5cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
кожа
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Производ Карактеристики:
Преносни
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Должина:
11cm
Број На Модел На:
1016
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Тежина:
150g
Големина:
9x11x5.5cm
боја:
2 бои
Свеж

Избор на клиенти