.

.

New
10pcs/многу Портокал Јута Вреќа 10x14cm Свадба Подарок Торба Drawable Накит Торба Торбичка Корист Бонбони Хривнија Шарм Пакување Торба H0454

10pcs/многу Портокал Јута Вреќа 10x14cm Свадба Подарок Торба Drawable Накит Торба Торбичка Корист Бонбони Хривнија Шарм Пакување

DEN 398.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.10pcs/многу Портокал Јута Вреќа 10x14cm Свадба Подарок Торба Drawable Накит Торба Торбичка Корист Бонбони Хривнија Шарм Пакување Торба H0454
добредојдовте во мојата продавница
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Ви благодариме!
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Општо земено, нашите мин цел количество е 1000pcs . Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Повеќе Боја Да Изберете ,Ве Молиме Кликнете На Сликата :
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
1.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
9g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Јута Подарок Бонбони Накит Кеси
Објектот Висина:
14cm
Број На Модел На:
H0454
Големина:
10x14cm / 3.93x5.51''
боја:
Портокал
Материјал:
линија
Количина:
10pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка
Тип:
Јута Кеси Свадба ,Божиќ Партија Burlap Јута Вреќи
Повод:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 100PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Drawstring ,Мали Јута Подарок Перница
Обичај:
Јута Подарок Перница Природни , Прифати Логото Печатење Големини Прилагодени
Свеж

Избор на клиенти