.

.

New
Година Нови 24 Слотови Стаклен Капак Хривнија Лабава Мушка Кутија За Накит, Кутии Се Прикаже Поле Хривнија Накит Екранот Кутија Бесплатен Превозот

Година Нови 24 Слотови Стаклен Капак Хривнија Лабава Мушка Кутија За Накит, Кутии Се Прикаже Поле Хривнија Накит Екранот

DEN 1134.00
DEN 1597.44

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница
Трговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!
Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС пошта
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС
Име на производ : 2016 година Нови 24 Слотови Стаклен Капак Хривнија Лабава Мушка Кутија за Накит, Кутии се Прикаже Поле Хривнија Накит Екранот Кутија Бесплатен Превозот
Материјал : Дрво
Големина : 35*24*5 CM
Тежина : околу 1250g.
Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.
Пол : За Накит екранот.
Повод : Продавница
Состојба : 100% сосема нов висок квалитет.
Количина : 1pcs
Конверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lb
Објаснување
100% Слободен девизен/наплата за Unsatisfactions
Професионални Безбедност Пакување
Во Време На Испорака Гаранција
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Ви благодарам многу!

Детали

боја:
Жолта
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Дрво
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Дијаметар:
24cm
Објектот Должина:
35cm
Објектот Тежина:
1250g
Објектот Ширина:
24cm
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Висина:
5cm
Број На Модел На:
B327
Свеж

Избор на клиенти