.

.

New
Трговија на големо 5pcs Бела Кожа Накит Екранот Стојат Нараквици Екранот Полица Алка Носителот Jewelyr Шоу

Трговија на големо 5pcs Бела Кожа Накит Екранот Стојат Нараквици Екранот Полица Алка Носителот Jewelyr Шоу

DEN 1141.00
DEN 1200.96

Стока
Достапно.


Опис Приврзоци Stent Големина 8.2(L )*8.2(W)*4.5(H)cm Материјал Leatherette Дрво Сомот Боја Бела Со Црни Нето Тежина 100g*Пакет 5 5 PCS
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ТЦ-02015152988
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
8.2cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
8.2cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти