.

.

New
200pcs 2x10x13 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија пакет Екранот пвц boxen за сре/божиќ

200pcs 2x10x13 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија пакет Екранот пвц boxen

DEN 2167.00
DEN 4166.40

Стока
Достапно.


ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 2x10x13cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре/божиќ
Тип : накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија Материјал : ПВЦ Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 2*10*13cm ПВЦ КУТИЈА Количина : 200 Pcs ПВЦ Кутија (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=200 Pcs Ќе Добиете 1pack на накит за подарок кутија ПВЦ кутии

Детали

боја:
Јасно
Големина:
2x10x13cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија
Број На Модел На:
2*10*13
Објектот Висина:
13cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти