.

.

New
Најновите Сребрен накит екранот Stent 3 компјутери/многу прстен стојат во црна кадифени ткаенини и бела кожа плоштад

Најновите Сребрен накит екранот Stent 3 компјутери/многу прстен стојат во црна кадифени ткаенини и бела кожа плоштад

DEN 441.00
DEN 463.68

Стока
Достапно.


Опис Прстен Стојат Големина 5(L )*5(W)*5.5(H)cm Материјал Leatherette Дрво Сомот Боја Бела Со Црни Нето Тежина 50g*3 Пакет 3 PCS
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ТЦ-002011121210
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти