.

.

New
300pcs 23x35+5cm фолија застане ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/подарок/Накит Пакување Екранот торба

300pcs 23x35+5cm фолија застане ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/подарок/Накит Пакување

DEN 3140.00
DEN 6038.40

Стока
Достапно.


ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , предиво кеси, вреќи
300pcs 23x35+5cm фолија застане ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/Божиќ/подароци/Накит Пакување Екранот торба
Тип : фолија ziplock кеси пластична Кеса за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : пластични Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 23*35+5cm фолија ziplock кеси На ziplock кеси направени од рачно производство ,големината грешка 0.5~2 мм е нормално . Количина : 300 Pcs фолија ziplock кеси (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=300 Pcs Ќе Добиете 1pack на ziplock Подарок Торба

Детали

боја:
23x35cm
Големина:
stand up ziplock bag
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
35cm
Производ Карактеристики:
фолија ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба
Број На Модел На:
23*35+5
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Објектот Должина:
23cm
Свеж

Избор на клиенти