.

.

New
Пад на превозот 5pcs/многу бела кожа earring стои со ознаки организаторот за earring прстен случаи за earring багажник

Пад на превозот 5pcs/многу бела кожа earring стои со ознаки организаторот за earring прстен случаи за earring багажник

DEN 800.00
DEN 841.92

Стока
Достапно.


Опис Обетки Дисплеј со Големина Од 5(L ) *4.5(W)*7.5(H) CM Боја Црна W о Бела Тежина 50g Материјал Дрво/Кожен Пакет 5pcs/многу
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
7.5cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
4.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти