.

.

New
Бесплатен Превозот 9*12cm Накит Пакување Мода Desgin трговија на Големо Многу 100pcs Црна Свила Свадба Подарок Накит Торба Пошта Торба

Бесплатен Превозот 9*12cm Накит Пакување Мода Desgin трговија на Големо Многу 100pcs Црна Свила Свадба Подарок Накит Торба Пошта

DEN 444.00
DEN 467.04

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
Кога ќе го примите објект ако не се задоволни ,да се задоволува контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со вас. Доколку купите повеќе од 200$, и објектите за Австралија, Европа и Северна Америка. Ние ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас . Благодарам многу. Можеме да брод на објектот на светот за вас, Секој објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Може да се одржи свадба бонбони, чоколада, earring, прстен, ѓердан, накит, зачин, сушени цвет, рака синџир, украс, итн. Обично ќе брод на предмети во рамките 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.
Повратни информации :
1. кога производите беше оштетен додека превозот или se nt погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена. Ако сакате да примате го објектот побрзо ќе може да се плати за побрзо превозот, (како што курирската служба DHL )на светот обично треба 5-7 работни дена.By т тој Кина Пост или Хонгконг Пост за бесплатен превозот, Да Океанија, Блискиот Исток, Европа и Северна Америка обично треба 15-30 дена. Повеќе од $300 , за слободни толку побрзо превозот во Африка и Јужна Америка. Повратни информации е многу важно, кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме љубезно остави позитивни повратни информации за нас. Африка и Јужна Америка обично најмалку 30 дена.
Материјал : Organza
Боја : Црна
Големина(Lx W) : Стан.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
weikende
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
3g
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
OB09120001
Големина:
12*9cm
Organza Торбичка Кеси Материјал:
organza
торба стил:
Organza Торбичка Кеси
Функција:
Рециклираат
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти