.

.

New
Mordoa Нови 5 Пара Очила Екранот Рек очила за сонце Очила Пластични Рамка Наочари накит Екранот Стојат Носителот Бесплатен Превозот

Mordoa Нови 5 Пара Очила Екранот Рек очила за сонце Очила Пластични Рамка Наочари накит Екранот Стојат Носителот Бесплатен Превозот

DEN 303.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Пластика
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : 16.5 cm( Исправи Должина ) ,16.5 см (Ширина)

Детали

боја:
Црна, Сина, Розова, Јасно
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
34.5cm
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Должина:
16.5cm
Број На Модел На:
B461
Објектот Дијаметар:
16.5cm
Објектот Тежина:
200g
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Ширина:
16.5cm
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Свеж

Избор на клиенти