.

.

New
Топ Одделение Накит Кутија Casket Складирање Кутија За Накит Исклучителна Види И Eyewear Двојна Цел Накит Екранот Организатор

Топ Одделение Накит Кутија Casket Складирање Кутија За Накит Исклучителна Види И Eyewear Двојна Цел Накит Екранот Организатор

DEN 3033.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Дрво
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : е 36,5 cm( Исправи Должина ) ,21.5 cm (Ширина)

Детали

боја:
Црна
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
21.5cm
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Дијаметар:
21.5cm
Објектот Тежина:
1500g
Материјал:
Дрво
Објектот Висина:
8cm
Број На Модел На:
B401
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Должина:
36.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Свеж

Избор на клиенти