.

.

New
трговија на големо 5 компјутери/многу луксузни Накит Стои Багажник earring dislpay држач дрво екранот Организатор Freeshipping

трговија на големо 5 компјутери/многу луксузни Накит Стои Багажник earring dislpay држач дрво екранот Организатор Freeshipping

DEN 1087.00
DEN 1144.32

Стока
Достапно.


Опис Обетки Дисплеј со Големина Од 5(L ) *5(W)*10(H) CM Боја Црна W о Бела Тежина 50g Материјал Дрво/Кожен Пакет 5pcs/многу
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти