.

.

New
500Pcs/Многу Мали 4cm*5cm Црна Zip Заклучување Resealable Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Пакет Торба Патент Пакување Пакет Торбичка

500Pcs/Многу Мали 4cm*5cm Црна Zip Заклучување Resealable Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Пакет Торба Патент Пакување Пакет

DEN 769.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


4x5cm 500pcs/Многу 1.57"x1.96" Црна Ултра Дебели Мали Ziplock Торба Патент Торба Reclosable Пластични ЈП Торба 0.2 мм Дебел Јп Торба
Објектот Количество 500pcs
Точка Бр.
0.2 мм Дебел ЈП Пластични Zip Заклучување Торба 1005
Објектот Материјали
ЈП Пластика
Главната Боја
Црна
Објектот Околу Големина
Години : 4*5cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Пилула Во Прав Монистра Чај Бонбони Козметички Подарок Пакување
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината : 4*5cm Околу ве Молиме да не слика големината на кеса,со цел да се покаже кеси подобро,ние изберете средни да се земе слики. ве молиме проверете ја големината треба пред да ја купите,тогаш може да се избегне проблеми ,ви благодариме ! 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.18g
Објектот Ширина:
4cm
Производ Карактеристики:
zip заклучување на пластична амбалажа кеса
Објектот Висина:
5cm
Број На Модел На:
Пластични Ziplock Bag006
Материјал:
ЈП пластика
боја:
Црна
Големина на:
4*5cm /4x5cm/ 1.55x1.97
Кеси Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта / Bolsas Regalo / Saco
Погодни За :
Ѓердан Earring Хривнија Копче Синџири Пакување Екранот
Пакување Кеси За Наврати:
Храна За Складирање / Домаќинство / Божиќ Накит За Подарок Пакување
Кеси За Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Кафе /Пилула За Пакување
Кеси Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Големина И Логото Печатење , Примерок Прилагодени
Свеж

Избор на клиенти