.

.

New
3pcs/многу Накит Екранот Хривнија Екранот Хривнија Anklet Кула за Полнење Бела со Црни Дното

3pcs/многу Накит Екранот Хривнија Екранот Хривнија Anklet Кула за Полнење Бела со Црни Дното

DEN 441.00
DEN 463.68

Стока
Достапно.


Опис Хривнија се Прикаже Големината 8.7(L ) *8.7(W)*7(H) CM Боја Црна W о Бела Тежина 130g Материјал Дрво/Кожен Пакет 3pcs/многу
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
ТЦ-17110628
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
7cm
Објектот Должина:
8.7cm
Објектот Тежина:
130g
Објектот Ширина:
8.7cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти