.

.

New
Бесплатен превозот 5pcs/многу бела кожа earring стои со ознаки организаторот за earring носителот прстен случаи за earring багажник

Бесплатен превозот 5pcs/многу бела кожа earring стои со ознаки организаторот за earring носителот прстен случаи за earring багажник

DEN 800.00
DEN 841.92

Стока
Достапно.


Одговара Употреба : Earring D isplay
Големина : 4 (L)*4(W)*6(H)cm
Боја : црна, бела
Нето Тежина : 50 g
Материјал : дрво/кожа
Пакет : 5pcs
Answer : ___________________________ Note : Нашите производи се направени во вид, го слика како примерок екранот, Бидете сигурни дека пред купување на било што од страна на стока големина за да се најде владетел чувствуваат за животот-големина, со цел да се избегнат физички и ќе се замисли големината на јазот!
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ТЦ-32333331
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
4cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
4cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти