.

.

New
трговија на големо 3 компјутери/многу луксузни Накит Стои Багажник earring dislpay држач дрво екранот Организатор Freeshipping

трговија на големо 3 компјутери/многу луксузни Накит Стои Багажник earring dislpay држач дрво екранот Организатор Freeshipping

DEN 488.00
DEN 514.08

Стока
Достапно.


Опис : Прстен Носителот
Материјал : Дрво Со Leatherette, Сомот
Боја : Црна Со Бели
Големина : 5x5x10cm
Тежина : 35g
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
35g
Објектот Ширина:
5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти