.

.

New
3pcs/многу Накит Екранот Хривнија Екранот Алка Anklet Носителот Стои Бела со Црни Дното

3pcs/многу Накит Екранот Хривнија Екранот Алка Anklet Носителот Стои Бела со Црни Дното

DEN 218.00
DEN 229.44

Стока
Достапно.


Опис Хривнија се Прикаже Големината 8.2(L ) *8.2(W)*4.5(H) CM Боја Црна W о Бела Тежина 70g Материјал Дрво/Кожен Пакет 3pcs/многу
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
8.2cm
Објектот Тежина:
70g
Објектот Ширина:
8.2cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти