.

.

New
8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Filigree Цвет Заврши Конектор 6.1x2.4cm (B13809),

8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Filigree Цвет Заврши Конектор 6.1x2.4cm (B13809),

DEN 98.00
DEN 115.68

Стока
Достапно.

Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
Бесплатен Превозот! 50 Бронза На Ѕвонење Filigree Цвет Заврши Конектор 6. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.7 mm
конверзија : 1 инч = 25.4mmx2mm Дебелина : 0.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.0393 инчен Колор Бронза на ѕвонење Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . B13809 Забелешка.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
B13809
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Тежина:
60g
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
6.1cm
Производ Карактеристики:
filigree цвет
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
0.07cm
Објектот Дијаметар:
0.24cm
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти